6 октуу дат баспас болоттон жасалган алюминий ширетүү робототехникалык жумуш орду
Сүрөттөмө
Эки октуу позициялоочу ±180° горизонталдык айланууга жана оодарылоого жетише алат.
Позиционердин айлануусу роботту башкаруу шкафынын астына туташкан башкаруу шкафы тарабынан башкарылат. Ширетүү процессинде ал робот менен позиционердин ортосунда синхрондуу кыймылдарды ишке ашыра алат.
Бул позиционер бир нече бурчтан ширетүү керек болгон бөлүктөргө ылайыктуу жана ширетүү иштеринин ийкемдүүлүгүн жогорулатуу жана ширетүүнүн натыйжалуулугун жана сапатын жакшыртуу үчүн ширетүү роботтору менен колдонулушу мүмкүн.
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | Диаметри 800 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Робот жумуш ордунун компоненттери
| Продукт | Сан |
| 6 октуу ширетүүчү робот | 1 комплект |
| 2 октуу позициялоочу | 1 комплект |
| Ширетүүчү кубат булагы | 1 комплект |
| Ширетүүчү фонарь | 1 комплект |
| Башкаруу кутучасы | 2 даана |
| Факел тазалоочу станция | 1 комплект |
| Робот сызыктуу рельс | *м (милдеттүү эмес) |
| Лазердик сенсор | 1 комплект (милдеттүү эмес) |
| Коопсуздук жарык пардасы | 1 комплект (милдеттүү эмес) |
| Коопсуздук тосмосу | *м (милдеттүү эмес) |
Эмне үчүн бизди тандаш керек?
1. Биз Кытайдагы ширетүүчү роботтордун партиясынан өндүрүүчүгө чейинки партиялардын бирибиз.
2. Биз роботторду өндүрүүчү гана эмес, ошондой эле позиционерлерди да чыгарабыз.
3. Роботтук интеграцияланган долбоорлордо 10 жылдан ашык тажрыйба.
4. Роботту башкаруу системасы иштетүүгө оңой жана колдонууга туруктуу.
5. Роботту башкаруу системасы 12ге чейин окту башкара алат.
6. Биздин продукциялар Түштүк-Чыгыш Азия, Батыш Азия, Европа, Түндүк Америка, Түштүк Америка, Австралия ж.б. сыяктуу 30дан ашык өлкөлөргө сатылды.













