6 октуу дат баспас болоттон жасалган алюминий ширетүү робототехникалык жумуш орду

Өзгөчөлүк
1. Роботтун орнотулган кабелдик дизайны роботтун тоскоолдуксуз кыймылдашына мүмкүндүк берет жана жумуш ордунун жайгашуусу тыкан жана тыкан
2. Роботту башкаруу шкафы 11 окко чейин башкара алат, бул татаал PLC мүчүлүштүктөрүн жана мейкиндикти ээлеп алуудан качууга мүмкүндүк берет
3. JHY роботу жана позиционер синхрондоштурулушу мүмкүн, ал эми позиционер айланып турганда робот бир убакта ширете алат, бул жумушчу станцияны тегерек ширетүү үчүн өзгөчө ылайыктуу кылат.
4. Лазердик сенсорлор, коопсуздук жарыктарынын пардалары жана коопсуздук тосмолору сыяктуу кошумча жабдуулардын кеңири түрү бар.
5. Башкаруу системасы бир нече ширетүү процесстеринин пакеттерин камтыйт, алар ар кандай жумуш бөлүктөрү үчүн ар кандай ширетүү режимдерин колдонууга мүмкүндүк берет.
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4030D-080 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | Диаметри 800 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Робот жумушчу станциясынын компоненттери
1. Ширетүүчү робот:
Түрү: MIG ширетүүчү робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG ширетүүчү робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазердик ширетүү роботу: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модель: JHY4030D-080
Түрү: 1-огу горизонталдуу айлануучу позиционер
3. Ширетүүчү кубат булагы
Түрү: 350A/500A ширетүүчү кубат булагы
4. Ширетүүчү тапанча
Түрү: аба менен муздатылган мылтык, суу менен муздатылган мылтык, түртүүчү мылтык
5.Fane тазалоо станциясы:
Модель: SC220A
Түрү: Автоматтык пневматикалык ширетүүчү фонарь тазалагыч
Башка робот жумушчу бөлүмдүн перифериялык жабдуулары
1. Роботтун кыймылдуу рельси
Модель: JHY6050A-030
2. Лазердик сенсор (милдеттүү эмес)
Функциясы: ширетүүнү көзөмөлдөө, жайгаштыруу.
3. Коопсуздук жарык пардасы (милдеттүү эмес)
Коргоочу аралык: 0,1-2 м, 0,1-5 м; коргоочу бийиктик: 140-3180 мм
4. Коопсуздук тосмосу (милдеттүү эмес)
5.PLC шкафы (милдеттүү эмес)












