3 октуу айлануучу позиционер менен 6 октуу ширетүүчү робот колу
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | 1800X800mm / 2500X800mm (ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 1600 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤100кг / ≤300кг / ≤500кг (>500кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Сүрөттөмө
3-огу бар позиционерди горизонталдуу түрдө толугу менен айландырса болот, ал эми эки жумушчу столду оодарып-айландырса болот, ошондо жумушчулар жөн гана бир капталында туруп, материалды жүктөп жана түшүрө алышат. Жумушчулардын эмгегин азайтып, жумуштун натыйжалуулугун бир топ жакшыртат.
Сиз станциянын жайгашуусун жердеги кырдаалга жараша өзгөртө аласыз. Сиз тандай турган перифериялык жабдууларга төмөнкүлөр кирет: таза фонарь станциясы, айлануучу позициялоочу, лазердик көзөмөлдөө системасы, алыстан башкаруу кутучасы ж.б. Биз акысыз технологиялык окутууну сунуштай алабыз.
Тандоо үчүн эки түрдүү 3 октуу ширетүүчү позиционер:
Сол жактагы сүрөт: 3 октуу горизонталдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
Оң жактагы сүрөттө: 3 октуу вертикалдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
Жумушчу бөлүккө ылайыктуу пайдалуу жүктү (стандарттык пайдалуу жүк 300кг/500кг/1000кг) жана жумушчу столдун өлчөмүн (стандарттык өлчөм 1800*800мм же 2500*800мм) тандаңыз! Биз ошондой эле ыңгайлаштырууну кабыл алабыз!
Материал
Дат баспас болоттон жасалган ширетүү
Алюминий ширетүү
Көмүртектүү болоттон ширетүү
Гальванизацияланган түтүк/түтүк/пластина ширетүү
Муздак рулон менен ширетүү
Топтом:Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү убактысы:Алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
1. Ширетүүчү станция үчүн минималдуу конфигурация кандай болушу керек?
A: Бир робот жана бир ширетүүчү стол. Татаал бөлүктөр үчүн позиционер керек болушу мүмкүн, эгер сиз жогорку иштөө натыйжалуулугун кааласаңыз, эки позиционер жакшы тандоо.
2. Ширетүүчү роботтун бүтүндөй системасы эмнелерди камтыйт?
A: Ширетүүчү робот системасынын курамына робот колу, контроллер, ширетүүчү кубат булагын, позиционерлерди, арматураларды, ширетүүчү тапанчаны (фонарь) тазалагычты, коопсуздук чырак пардасын, коопсуздук тосмосун ж.б. камтыйт.
3. Робот станциясынын системасы айлана-чөйрөгө жогорку талаптарды коюшу керекпи?
A: Ылайыктуу айлана-чөйрө: 0~45℃, 20-80% RH (Конденсация жок).











