автоматтык ширетүү роботтук чечими

Ишенимдүү жумуш ордун кантип тандайсыз?
Алгач бизге бөлүктүн материалы, калыңдыгы, өлчөмдөрү, салмагы сыяктуу майда-чүйдөсүнө чейин айтып бериңиз.
андан кийин талаптарыңызды айтыңыз: каалаган ширетүүчү тигиштин эффектисин, коопсуздукту камсыз кылуу чөйрөсүн ж.б.
Андан кийин биз сиздин өндүрүш процессиңиз жөнүндө сүйлөшөбүз, кесүү ишин кантип жасайсыз? Тетиктердин ортосундагы айырмачылык чоңбу?
Акырында, биз кардардын өндүрүш процессине ылайыктуу ар кандай колдонмолор жана мүнөздөмөлөр үчүн ылайыктуу робототехникаларды, позиционерлерди, робот рельстерин, лазердик сенсорлорду, коопсуздук жарык пардаларын, коопсуздук тосмолорун ж.б. сунуштайбыз.
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Айланма табактын өлчөмү | 1200X650 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Чыныгы салмакка кайрылыңыз |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Робот жумушчу станциясынын компоненттери
1. Ширетүүчү робот:
Түрү: MIG ширетүүчү робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG ширетүүчү робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазердик ширетүү роботу: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Ар кандай түрү: 1 ок, 2 ок, 3 октуу позиционер, пайдалуу жүк: 300/500/1000кг же ылайыкташтырылган
3. Жер үстүндөгү рельс
Түрү: 500/1000 кг пайдалуу жүк, кошумча үчүн ≥3 м узундук.
4. Ширетүүчү машина
Түрү: 350A/500A ширетүүчү аппарат
Мүнөз: көмүртек болот, дат баспас болоттон жасалган алюминий жана гальванизацияланган ширетүү үчүн колдонулушу мүмкүн
5. Ширетүүчү фонарь:
Түрү: 350A-500A, аба менен муздатылган, суу менен муздатылган, түртүп-тартуу
6.Fane тазалоо станциясы:
Түрү: Автоматтык пневматикалык ширетүүчү фонарь тазалагыч
Функциясы: ширетүүчү зымды кесүү, фонарь тазалоо, май чачуу
7. Лазердик сенсор (милдеттүү эмес)
Функциясы: ширетүүнү көзөмөлдөө, жайгаштыруу.
8. Коопсуздук жарык пардасы (милдеттүү эмес)
Функциясы: адатта коопсуздук жарык пардасын тосуп, адамдарды натыйжалуу коргоо үчүн коопсуздук тосмосуна орнотулат
9. Коопсуздук тосмосу (милдеттүү эмес)
Функциясы: Персоналдын коопсуздугун коргоо үчүн жабдууларды обочолонтуу үчүн роботтун жумушчу станциясынын четине орнотулган
Топтом: Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү мөөнөтү: алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн












