2 октуу ротору бар mig tig ширетүүчү робот колу

Сүрөттөмө
Ал ар кандай чоң металл тетиктерин жана татаал тетиктерди автоматтык ширетүү, тигиш ширетүү жана тешип ширетүү үчүн ылайыктуу.
Робот Кытайдын Интеллектуалдык менчик кеңсесинин патенттик сертификациясынан жана экспорттук CE сертификациясынан өткөн.
Эки октуу позиционердин пайдалуу жүгүн жана айланма табактын өлчөмүн ыңгайлаштырса болот.
Бул робот ширетүү станциясы көбүнчө жөнөкөй жабдууларды ийкемдүү жайгашуусу менен конфигурациялайт. Сиз станциянын жайгашуусун жердеги кырдаалга жараша өзгөртө аласыз. Сиз тандай турган перифериялык жабдууларга төмөнкүлөр кирет: таза фонарь станциясы, айлануучу позициялоочу, лазердик көзөмөлдөө системасы, алыстан башкаруу кутучасы ж.б. Биз акысыз технологиялык окутууну сунуштай алабыз.
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4050L-080 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | Диаметри 800 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Материал
Дат баспас болоттон жасалган ширетүү
Алюминий ширетүү
Көмүртектүү болоттон ширетүү
Гальванизацияланган түтүк/түтүк/пластина ширетүү
Муздак рулон менен ширетүү
Колдонмо
Унаа тетиктери, велосипед тетиктери, унаа тетиктери, болоттон жасалган эмеректер, жаңы энергия, болоттон жасалган конструкциялар, курулуш техникасы, фитнес жабдуулары ж.б.
Топтом:Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү убактысы:Алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
С: Мага ылайыктуу роботту сунуштоо үчүн кандай маалымат беришим керек?
Жооп: Сураныч, даярдалуучу бөлүктүн материалын, калыңдыгын, ширетүү абалын, өлчөмдөрүн жана салмагын камтыган деталдуу чиймелерин бериңиз.
С: Биздин продукт үчүн жекече кызмат көрсөтө аласызбы?
Жооп: Ооба. Биз сизге сиздин конкреттүү продуктуңузга ылайык кесипкөй роботтук ширетүү системасынын чечимдерин сунуштайбыз. Болгону сиз бизге продуктунун деталдуу чиймелерин жана ширетүү талабын жөнөтүшүңүз керек, андан кийин биз сиз үчүн жекелештирилген техникалык сунуш менен чыгабыз.
С: Мага колдонмо видеолорун көрсөтө аласызбы?
Жооп: Албетте. Биздин бардык тиркеме видеолорубузду Youtube каналыбыздан "JHY өнөр жай роботу" деп издөө менен же сатуучулардан сизге жөнөтүүнү сурануу менен көрө аласыз.
С: Мен биздин продуктунун ширетүүчү сапатын билгим келет, эмне кылышым керек?
Жооп: Сиз үлгүлөрүңүздү биздин заводго сыноо ширетүү үчүн жөнөтсөңүз болот. Ширетүүнү сыноодон өткөргөндөн кийин, биз сизге шилтеме катары ширетүүнүн видеолорун жана сүрөттөрүн жөнөтөбүз. Ошондой эле, биз үлгүлөрдү сизге текшерүү үчүн кайра жөнөтөбүз.












