түтүк резервуарынын жаа ширетүүчү роботунун интеграцияланган жумуш орду
Позиционердин техникалык параметри

Робот жумушчу станциясынын компоненттери
1. Ширетүүчү робот:
Түрү: MIG ширетүүчү робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG ширетүүчү робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазердик ширетүү роботу: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модель: JHY4010T-065
Түрү: 1-огу бар баштык позициялоочу
Позиционердин техникалык параметри төмөндө көрсөтүлгөн:
| Модель | JHY4010T-065 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | 650 мм (ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤100кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
3. Ширетүүчү кубат булагы
Түрү: 350A/500A ширетүүчү кубат булагы
4. Ширетүүчү фонарь
Түрү: аба менен муздатуучу фонарь, суу менен муздатуучу фонарь, түртүүчү-тартуучу фонарь
5.Fane тазалоо станциясы:
Модель: SC220A
Түрү: Автоматтык пневматикалык ширетүүчү фонарь тазалагыч
Башка робот жумушчу столунун перифериялык түзүлүштөрү
1. Роботтун кыймылдуу рельси
Модель: JHY6050A-030
2. Лазердик сенсор (милдеттүү эмес)
Функциясы: ширетүүнү көзөмөлдөө, жайгаштыруу.
3. Коопсуздук жарык пардасы (милдеттүү эмес)
Коргоочу аралык: 0,1-2 м, 0,1-5 м; коргоочу бийиктик: 140-3180 мм
4. Коопсуздук тосмосу (милдеттүү эмес)
5.PLC шкафы (милдеттүү эмес)
Өзгөчөлүк
1. Ширетүүчү тапанчанын абалын электр менен жөнгө салуу, убакытты жана күч-аракетти үнөмдөө, ыңгайлуу жана тез.
2. Ширетүүчү тапанчанын бурчу жөнгө салынат, ар кандай ширетүүчү тигиштерге (жака ширетүүчү тигиш, бурчтуу ширетүүчү тигиш ж.б.) ылайыкташа алат.
3. Ширетүүчү тапанчанын селкинчек функциясы бар, селкинчек параметрин башкарууга болот жана адаптациясы кеңири.
4. Башкы позиционерди конфигурациялаңыз, позиционер тегерек ширетүүчү тигишке жетүү үчүн бурчту бура алат.
5. Позиционер жөнгө салынуучу колдоо дөңгөлөгү менен иштелип чыгышы мүмкүн, ар кандай түтүк узундугуна ылайыкташтырылышы мүмкүн
6. Жарым автоматтык башкаруу, ийкемдүү жана ар тараптуу жабдуулар, бирдей жана кооз ширетүүчү тигиш.
7. Позиционердин айлануучу огу серво мотор менен башкарылат, айлануу ылдамдыгын так башкарууга болот жана ширетүү процессинин талаптарын так аткарууга болот.
8. Ширетүү параметрлерин алдын ала коюу функциясы, ширетүү параметрлерин жаздыруудан мурун системага же ширетүү параметрлерине алдын ала коюуга болот. Ширетүү параметрлерин кийинки жолу ошол эле спецификациядагы бөлүктү ширетүү учурунда түздөн-түз колдонсо болот.












