майда бөлүктөр үчүн робот ширетүүчү жумушчу станция
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4010U-050 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | Диаметри 500 мм |
| Салмак | Чыныгы салмакка кайрылыңыз |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк 100 кг |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Робот жумушчу станциясынын компоненттери
1. Ширетүүчү робот:
Түрү: MIG ширетүүчү робот-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG ширетүүчү робот: BR-1510B, BR-1920B
Лазердик ширетүү роботу: BR-1410G, BR-1610G
2. Позиционер
Модель: JHY4010U-050
Түрү: 2-октуу позициялоочу
3. Ширетүүчү кубат булагы
Түрү: 350A/500A ширетүүчү кубат булагы
4. Ширетүүчү фонарь
Түрү: аба менен муздатуучу фонарь, суу менен муздатуучу фонарь, түртүүчү-тартуучу фонарь
5.Fane тазалоо станциясы:
Модель: SC220A
Түрү: Автоматтык пневматикалык ширетүүчү фонарь тазалагыч
Башка робот жумушчу столунун перифериялык түзүлүштөрү
1. Роботтун кыймылдуу рельси
Модель: JHY6050A-030
2. Лазердик сенсор (милдеттүү эмес)
Функциясы: ширетүүнү көзөмөлдөө, жайгаштыруу
3. Коопсуздук жарык пардасы (милдеттүү эмес)
Коргоочу аралык: 0,1-2 м, 0,1-5 м; коргоочу бийиктик: 140-3180 мм
4. Коопсуздук тосмосу (милдеттүү эмес)
5.PLC шкафы (милдеттүү эмес)
Ширетүүчү материал
Дат баспас болоттон жасалган ширетүү
Алюминий ширетүү
Көмүртектүү болоттон ширетүү
Гальванизацияланган түтүк/түтүк/пластина ширетүү
Муздак рулон менен ширетүү
Колдонмо
Унаа тетиктери, велосипед тетиктери, унаа тетиктери, болоттон жасалган эмеректер, жаңы энергия, болоттон жасалган конструкциялар, курулуш техникасы, фитнес жабдуулары ж.б.
Топтом:Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү убактысы:Алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
С: Мага ылайыктуу роботту сунуштоо үчүн кандай маалымат беришим керек?
Жооп: Сураныч, даярдалуучу бөлүктүн материалын, калыңдыгын, ширетүү абалын, өлчөмдөрүн жана салмагын камтыган деталдуу чиймелерин бериңиз.
С: Биздин продукт үчүн жекече кызмат көрсөтө аласызбы?
Жооп: Ооба. Биз сизге сиздин конкреттүү продуктуңузга ылайык кесипкөй роботтук ширетүү системасынын чечимдерин сунуштайбыз. Болгону сиз бизге продуктунун деталдуу чиймелерин жана ширетүү талабын жөнөтүшүңүз керек, андан кийин биз сиз үчүн жекелештирилген техникалык сунуш менен чыгабыз.
С: Кепилдик мөөнөтү жана жеткирүү убактысы кандай?
Жооп: Кепилдик мөөнөтү 12 ай. Ал эми жеткирүү мөөнөтү депозитти алгандан кийин 30 күндүн ичинде.
С: Мен биздин продуктунун ширетүүчү сапатын билгим келет, эмне кылышым керек?
Жооп: Сиз үлгүлөрүңүздү биздин заводго сыноо ширетүү үчүн жөнөтсөңүз болот. Ширетүүнү сыноодон өткөргөндөн кийин, биз сизге шилтеме катары ширетүүнүн видеолорун жана сүрөттөрүн жөнөтөбүз. Ошондой эле, биз үлгүлөрдү сизге текшерүү үчүн кайра жөнөтөбүз.












