Ширетүүчү робот клеткасы, поршень жана басуучу слайд рельси менен
Сүрөттөмө
Адатта, ширетүүчү роботтун колу үчүн эң узун жетүү аралыгы 2000 мм. Эгерде даяр бөлүк 2000 мм роботту колдонууга өтө чоң болсо, анда кыймылдуу жер рельси роботтун кыймылдуу узундугун узартууга жардам берет. Башкаруу шкафын, ширетүүчү кубат булагын жана башка жабдууларды да рельстин үстүндө туруп долбоорлоого болот.
Башка жагынан алганда, 1-огу бар баш-куйрук позициялоочусу узун бөлүктү кармап турууга жана алдыңкы жана арткы ширетүүнү ишке ашыруу үчүн айланууга жардам берет.
Позиционердин техникалык параметри
| Модель | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | 1800X800mm / 2500X800mm (ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 600 кг / Болжол менен 800 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук пайдалуу жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Жылжымалы рельстин техникалык параметри
| Модель | JHY6030A/6050A/6100A |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляциясын эсептөө | F |
| Жумушчу стол | 500X500 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 450 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук пайдалуу жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Таңгак: Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү мөөнөтү: алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
С: Ширетүүчү роботко дал келүү үчүн позиционер сатып алышым керекпи?
Жооп: Бул сиздин даяр бөлүктөрдүн татаалдыгынан көз каранды. Эгерде сиздин даяр бөлүк татаал болсо, анда ширетүүчү роботко дал келүүчү позиционер сатып алышыңыз керек.
С: Мага ылайыктуу роботту сунуштоо үчүн кандай маалымат беришим керек?
Жооп: Сураныч, даярдалуучу бөлүктүн материалын, калыңдыгын, ширетүү абалын, өлчөмдөрүн жана салмагын камтыган деталдуу чиймелерин бериңиз.
С: Биздин продукт үчүн жекече кызмат көрсөтө аласызбы?
Жооп: Ооба. Биз сизге сиздин конкреттүү продуктуңузга ылайык кесипкөй роботтук ширетүү системасынын чечимдерин сунуштайбыз. Болгону сиз бизге продуктунун деталдуу чиймелерин жана ширетүү талабын жөнөтүшүңүз керек, андан кийин биз сиз үчүн жекелештирилген техникалык сунуш менен чыгабыз.
С: Машинаны орнотуу үчүн биздин өлкөгө инженер жөнөтө аласызбы?
Жооп: Ооба. Орнотуу жана ишке киргизүү, ошондой эле окутууга жардам берүү үчүн биз сиздин өлкөңүзгө инженерди жөнөтөбүз. Кандайдыр бир көйгөй жаралса, биз онлайн кызмат көрсөтө алабыз.
С: Мен биздин продуктунун ширетүүчү сапатын билгим келет, эмне кылышым керек?
Жооп: Сиз үлгүлөрүңүздү биздин заводго сыноо ширетүү үчүн жөнөтсөңүз болот. Ширетүүнү сыноодон өткөргөндөн кийин, биз сизге шилтеме катары ширетүүнүн видеолорун жана сүрөттөрүн жөнөтөбүз. Ошондой эле, биз үлгүлөрдү сизге текшерүү үчүн кайра жөнөтөбүз.












