2 октуу оор жүк көтөрүүчү серво позициялоочу
Позиционердин өлчөмдөрү

Сүрөттөмө
- Бул 2 октуу L позициялоочусу кантип кыймылдайт?
1 огу горизонталдуу түрдө 360° айлана алат, ал эми экинчиси 360° солго жана оңго айлана алат
Ширетүүчү позиционер, адатта, жумушчу столдун бурулуш механизми жана айландыруу механизми менен жабдылган, ал жумушчу столдун көтөрүү, айландыруу жана бурулуш аркылуу жумушчу бөлүктүн каалаган ширетүү же орнотуу бурчуна бекитилишине мүмкүндүк берет.
- Позиционер кантип иштейт?
Ширетүүчү позиционер сериялары капталга эңкейтүү түрү, баштын жана куйруктун айлануу түрү, баштын жана куйруктун көтөрүү айлануу түрү, баштын жана куйруктун жантайыңкы түрү жана кош айлануу түрү ж.б.
Ал ширетүү манипулятору менен дал келип, автоматтык атайын ширетүү машинасына айландырылышы мүмкүн, ошондой эле ширетүүнү автоматташтырууну ишке ашыруу үчүн роботтун перифериялык жабдуулары жана робот менен дал келет. Ошондой эле, биз кардарлардын ар кандай жумушчу бөлүгүнө жана технологиялык талаптарына ылайыкташтырылган ширетүү позиционерин жасай алабыз.
Позиционердин диаметри
| Модель | JHY4030L-080 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляция классы | F |
| Айланма табак | Диаметри 800 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук пайдалуу жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Колдонмо
Унаа тетиктери, велосипед тетиктери, унаа тетиктери, болоттон жасалган эмеректер, жаңы энергия, болоттон жасалган конструкциялар, курулуш техникасы, фитнес жабдуулары ж.б.
Биздин ширетүүчү позиционердин негизги продукциялары
1 огу бар баш-куйрук айлануучу ширетүүчү позиционер
1 октуу баштуу вертикалдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
1 октуу горизонталдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
2 октуу P тибиндеги ширетүүчү позиционер
2 октуу U тибиндеги ширетүүчү позиционер
2 октуу L тибиндеги ширетүүчү позиционер
3 октуу горизонталдуу ширетүүчү позиционер
3 октуу өйдө-ылдый оодаруучу ширетүүчү позиционер
Таңгак: Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү мөөнөтү: алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
1.С: сиздин позиционериңиз менин Fanuc роботум менен иштей алабы?
Ж: Ооба
2. Сиздин позиционериңиз менин ABB роботум менен синхрондуу кыймылдай алабы?
Ж: Ооба, жөн гана позитронго роботуңуз менен бир эле бренддеги моторду орнотуңуз.
3.С: Позиционер кантип башкарылат?
A: JHY роботун колдонгондо, аны биздин роботту башкаруу системабыз башкара алат; башка бренд роботун колдонгондо, биз сиздин роботуңуз менен иштөө үчүн позиционерди PLC шкафы менен жабдый алабыз.






