мотор сервосу бар жогорку тактыктагы ширетүүчү позиционер
Позиционердин өлчөмдөрү

Сүрөттөмө
2 ОКТУУ СЕРВО ПОЗИЦИОНЕРИ
- Ширетүүчү робот системалары үчүн позиционерлер
-1 огу горизонталдуу багытта айландырылышы мүмкүн, ал эми экинчи огу өйдө жана ылдый оодарылып, татаал бөлүктөрүн көп бурчтуу ширетүүгө болот
- Позиционер робот сыяктуу эле айдоочу түзүлүштү колдонот жана жогорку ылдамдыкта, жогорку тактыкта жана жогорку жүк көтөрүмдүүлүктө жеткиликтүү
- Ширетүүнүн жогорку сапатын камсыз кылат
- Жакшыртылган жол берилген момент, инерция жана жүк көтөрүмдүүлүгү бар компакттуу корпусту ишке ашырууга болот
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сыяктуу башка бренддеги роботторго ылайыкташтырылышы мүмкүн (мотор чиймесин кардарлар сунушташы керек, андан кийин биз орнотуучу тешикти мотор чиймесинин негизинде калтырабыз)
PLC шкафы милдеттүү эмес.
Позиционердин диаметри
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляция классы | F |
| Жумушчу стол | Диаметри 800 мм (өзгөчөлөштүрүлүшү мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук жүк ≤300кг / ≤500кг (>500кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Таңгак: Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү мөөнөтү: алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
1.С: Сиздин позиционериңизди fanuc/abb/kuka/yaskawa роботум үчүн колдоно аламбы?
Ж: Ооба. Бирок моторду өзүңүз сунуштап, орнотушуңуз керек.
2.С: Сиздин позицияңыз роботуңуз менен синхрондуу түрдө кыймылдай алабы?
Ж: Ооба.






