Жогорку тактыктагы RV редуктор ширетүүчү позиционер

Сүрөттөмө
● Ширетүүчү позиционер жумушчу столдун айландыруу блогунан, оодаруу блогунан жана электрдик башкаруу системасынан турат.
● Позиционердин кыймылын баштоо жана токтотуу баскычы менен тез башкарууга болот.
● Башка жабдуулар менен байланышты башкаруунун кеңейтүү функциясы.
● компакттуу көлөмү, жакшы көрүнүшү, жеңил салмагы жана оңой иштөөсү сыяктуу артыкчылыктары менен.
● Кардардын даяр бөлүгүнө жана ширетүү процедурасына ылайык атайын дизайн суроо-талап боюнча жеткиликтүү
Позиционердин айланма табагы тегерек же жогорудагы формада жасалышы мүмкүн.
Ширетүүчү айланма табличканын өлчөмүн жана огу боюнча жүктөмдү ыңгайлаштырса болот.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сыяктуу башка бренддеги роботторго ылайыкташтырылышы мүмкүн. (мотор чиймесин кардарлар сунушташы керек, андан кийин биз орнотуучу тешикти мотор чиймесинин негизинде калтырабыз)
PLC шкафы милдеттүү эмес.
Позиционердин диаметри
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналдык киргизүү чыңалуу | Бир фазалуу 220V, 50/60Гц |
| Мотордун изоляция классы | F |
| Жумушчу стол | 1200 * 650 мм / диаметри 1200 мм (ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Салмак | Болжол менен 400 кг |
| Максималдуу пайдалуу жүк | Октук пайдалуу жүк ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (> 1000кг ыңгайлаштырылышы мүмкүн) |
| Кайталануучулугу | ±0,1 мм |
| Токтотуу позициясы | Кайсы гана кызмат орду болбосун |
Биздин ширетүүчү позиционердин негизги продукциялары
1 огу бар баш-куйрук айлануучу ширетүүчү позиционер
1 октуу баштуу вертикалдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
1 октуу горизонталдуу айлануучу ширетүүчү позиционер
2 октуу P тибиндеги ширетүүчү позиционер
2 октуу U тибиндеги ширетүүчү позиционер
2 октуу L тибиндеги ширетүүчү позиционер
3 октуу горизонталдуу ширетүүчү позиционер
3 октуу өйдө-ылдый оодаруучу ширетүүчү позиционер
Таңгак: Жыгачтан жасалган кутулар
Жеткирүү мөөнөтү: алдын ала төлөм алынгандан кийин 40 күн
Көп берилүүчү суроолор
С: Биз соода компаниясыбызбы же өндүрүүчүбүзбү?
A: Биз 10 жылдан ашык тажрыйбасы бар өндүрүүчүбүз.
С: Сизде өзүңүздүн ширетүү роботторуңуз барбы?
Ж: Ооба. Биз ошондой эле ширетүүчү робототехника өндүрүүчүбүз.
С: Сиздин заводуңуз кайда жайгашкан? Ал жакка кантип барсам болот?
A: Биздин завод Кытайдын Уси шаарында жайгашкан.
С: Продукциянын сапатына кантип кепилдик бере аласыз?
A: Бизде өндүрүш процессинде катуу сапатты көзөмөлдөө тутуму бар жана биз кардарларды жеткирүүдөн мурун продукциянын сапатын текшерүү үчүн бизге келүүгө чакырабыз.
С: Кепилдик мөөнөтү канчага созулат?
Ж: Бир жыл.






